Laureatka warszawskiego Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej OPPA, krakowskiego Studenckiego Festiwalu Piosenki, olsztyńskich Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy Poezję" i Świnoujskiego Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej FAMA.

Potworny nerwus (temperament na nieszczęście dla otoczenia odziedziczony po małopolskich przodkach), śmiertelnie zakochany w słowie i beznadziejnie zapatrzony w przyszłość. Nie pali, nie pije, nie gotuje, nie sprząta, nie pamięta dat, numerów telefonu, na spotkania się spóźnia, na randki nie przychodzi, a na dodatek pracoholik w najgorszym wydaniu.

Nie przywiązuje się do miejsc ani przedmiotów. Dlatego nigdy "z góry" nie wie, dokąd zaciągnie ją zaprzyjaźniony Stróż Anioł. Trafiła zresztą na wyjątkowego powsinogę. Nie zdziwcie się więc, gdy któregoś dnia zamieszka na chwilę i w Waszym mieście.

Jedyne, co stanowi dla niej wartość to ludzie. Dla nich żyje, dla nich pisze, komponuje, śpiewa... Jeżeli kiedyś ich zabraknie - po prostu zniknie. Bo to, czego w życiu boi się najbardziej to samotność.